Yeni Metin Gazetesi Yayın Kurulu, imtiyaz sahibi Şener Metin ile birlikte, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni (ÇGC) ziyaret etti. ÇGC Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Esendemir’i ziyaret eden Metin ve beraberindekiler; gazetenin yayın politikası ile kentle ilgili sorunları ele aldı, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Cafer Esendemir de, Sosyal Tesisler’de gerçekleşen ziyaret sırasında, pandem sürecinde yerel basının büyük sıkıntılarla karşı karşıya kaldığını belirterek, ÇGC olarak bu süreçte yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi verdi ve Adana’nın en güzel lokasyonunda yer alan ÇGC Sosyal Tesisleri’ni de misafirlerine gezdirdi. Tesisin geçmişten günümüze kadar geçirdiği süreç ve eksikliklerin giderilmesi noktasında sponsorların verdiği desteği anlatan Başkan Esendemir; “Sağolsunlar. İlk günden itibaren bir çok kurum ve kuruluşun yanı sıra yerel yönetimlerden de büyük destek gördük. Halen eksiklerimiz var. Tesisimizin Adana’mıza ve basın camiamıza kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyarete; Yeni Metin Gazetesi imtiyaz sahibi Şener Metin ile Yayın Kurulu’nda yer alan; Hamza Farsak, Bayram Özdemir, Kamil Kenan Koç, Korkut Daban, İbrahim Er, Musa Yalçın ile İbrahim Şahbaz katıldı.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

©2020 - Çukurova Gazeteciler Cemiyeti

İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.