Adana Vergi Dairesi Başkanlığı, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti ile yenişemedi:4-4

Maliye-Basın dostça

Vergi Haftası kapsamında geleneksel olarak düzenlenen turnuvanın açılış maçında gazetecilerle maliyeciler karşı karşıya geldi. Zevkli ve çekişmeli geçen maç boyunca her iki takım oyuncuları da centilmenlik örneği sergiledi. Nehir Halı Saha’da oynanan maçın sonucu da centilmence geçen mücadeleyi taçlandırdı. Karşılaşma 4-4’lük eşitlikle sonuçlandı.
Maç öncesi bir konuşma yapan Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı, ülkemizde her yıl Şubat ayının son haftasının VERGİ HAFTASI olarak kutlandığını, bu kapsamda bir dizi etkinlik düzenlediklerini belirterek, vergilendirilmiş kazancın kutsal olduğuna dikkat çekti.
Tunalı, vergi bilincinin toplumun tüm kesimlerine yansıması, vergi ödeme alışkanlığının artırılması amacıyla düzenledikleri etkinliklere destek veren Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ne teşekkür etti. Tunalı, ÇGC Başkan Yardımcısı Sait Güleç, Genel Sekreter M.Ömer Üney ve Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Arat’a gazeteciler adına çiçek sundu.
Adana Demirspor Kulübü eski Yöneticilerinden Muhittin Ünlü’nün sahip olduğu Nehir Halı Saha’da geleneksel olarak düzenlenen etkinlikte Vergi Dairesi Başkanlığı, Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası ile Çukurova Gazeteciler Cemiyeti takımları katıldı.
Etkinlik kapsamında Adana Vergi Dairesi Başkanlığı takımı önce ÇGC ardından da SMMMO takımları ile karşılaştı. Maçları Vergi Dairesi Başkanlığı Grup Müdürleri ve personelinin yanı sıra Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Farsak, önceki dönem Başkanı Ahmet Coşar, Adana Demirspor Şimşekler Grubu Derneği Başkanı Ertan Zeybek de izledi.

©2018 - Çukurova Gazeteciler Cemiyeti

İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.