İyi Parti Adana Milletvekili Çulhaoğlu’ ndan ÇGC’ye Ziyaret

İyi Parti Adana Milletvekili Mehmet Metanet Çulhaoğlu ve beraberindekiler Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Sosyal Tesislerini ziyaret ederek Başkan Cafer Esendemir ile yeni yönetim kurulunu tebrik ederek başarılar diledi.

İyi Parti Adana Milletvekili M. Metanet Çulhaoğlu, ‘‘Öncelikle başkanlığınız döneminde böyle bir yeri kazandırmış olmanız gerçekten Adana için bir artı. Bunun için Sayın Esendemir’e teşekkür ediyoruz. İyi bir dönem geçirdiniz, bundan sonra da iyi dönemler geçireceğinizden hiçbir endişemiz yok. Yeni yönetim kurulunuz deneyimli gazeteci arkadaşlardan oluşuyor. Her birini ayrıca tebrik ediyorum ve başarılı çalışmalar diliyorum.’’ dedi.

Çulhaoğlu, Siyasi parti olarak ülkemizin şu an içerinde bulunduğu durum ve 36 mehmetçiğimizin şehit olmasından büyük üzüntü duyduklarını, Şehitlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilediklerini sözlerine ekledi.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir’de cemiyetin kamu yararına bir dernek olduğunu belirterek, üyelik kayıtlarında çok hassas davranıldığını, basın kartı olmayanların üyeliğe kabul edilmediğini söyledi. İyi Parti Adana Milletvekili M. Metanet Çulhaoğlu ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyarete, İyi Parti Adana Milletvekili M. Metanet Çulhaoğlu, 21. Dönem Milletvekili Birol Büyüköztürk, Çukurova İlçe Başkanı M. İlker Akça, Yüreğir İlçe Başkanı Enis Akyürek, Sarıçam İlçe Başkanı Ahmet Köse, Karataş İlçe Başkanı Ekrem Kuşçu, Karaisalı İlçe Başkanı Mehmet Koca, Saimbeyli İlçe Başkanı Hüdaverdi Akçal, Ceyhan İlçe Başkanı Sedat Akkuş, Çukurova Belediyesi Meclis Üyesi M. Nevzat Hız ile Ceyhan İlçe Teşkilatından Mehmet Caymaz katıldılar.

Ziyarette, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Yasemin Atasoy, Mali Sekreter Murat Yonat ile Yönetim Kurulu üyeleri Mutlu Mete, Vahap Ünkat ve Mustafa Akköse de hazır bulundu.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

©2018 - Çukurova Gazeteciler Cemiyeti

İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.